Stát se členem

Není Vám lhostejné dění v našem regionu? Chcete se aktivně podílet na rozvoji území MAS Stolové hory? Staňte se naším členem. Stačí vyplnit přihlášku, která je přiložená ZDE.

Vyplněnou přihlášku prosím osobně odevzdejte v kanceláři MAS, na adrese: Náměstí 102, 549 32 Velké Poříčí (2. patro budovy městyse na náměstí, číslo dveří 309) nebo v sídle spolku panu Jiřímu Škopovi, předsedovi spolku, na adrese: Masarykovo nám. 98, 549 54 Police nad Metují.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Přihlášku schvaluje Rada MAS Stolové hory na své následující schůzi, o přijetí za člena budete vyrozuměni prostřednictvím e-mailu.

O partnerství hovoří Stanovy MAS Stolové hory, z. s. v čl. IX. – XII.:

Partner je členem spolku. Členství je dobrovolné. Členem se může stát každá fyzická osoba nad 18 let a právnická osoba, která má trvalý pobyt, resp. sídlo či místo působení na území MAS Stolové hory. Za PO jedná její statutární orgán, neurčí-li si PO (písemně) jiného zástupce. Členství se váže na osobu člena.

Práva a povinnosti partnera

Každý partner Spolku má právo:

• účastnit se hlasování nejvyššího orgánu Spolku
  • být začleněn do jedné ze zájmových skupin Spolku
  • podílet se na činnosti Spolku
  • být pravidelně informován o dění ve Spolku
  • podávat návrhy, připomínky, vznášet dotazy orgánům Spolku
  • obdržet odpověď na své podání v přiměřené době
  • hodnotit práci orgánů Spolku
  • volit a být volen do orgánů Spolku
  • žádat o výpis ze seznamu partnerů

Každý partner Spolku má povinnost: