Výzva PRV – pozvánka na semináře

MAS Stolové hory vyhlašuje výzvu na příjem žádostí v rámci Programu rozvoje venkova. Více než 3 miliony korun můžeme podpořit i váš projekt, který musí být zaměřený na oblasti zemědělství, podnikání nebo pořízení lesnické techniky majitely lesů. Druhá část výzvy je určená pro rozvoj společenského či komunitního života a vzdělávání na venkově. MAS může podpořit menší projekty podporující spolky a základní a mateřské školy.

Pro zájemce uspořádáme v příštím týdnu semináře, které se vzhledem k současné situaci uskuteční online. Prezentace jako podklad pro semináře a více informací o výzvě naleznete ZDE.

V případě zájmu o konzultace vašich nápadů se prosím obracejte na Mirku Soldánovou, e-mail: soldanova@mas-stolovehory.cz