Hora

Výletovník aneb inspirace na výlety od dětí pro děti

V posledních 2 letech jsme uspořádali hned 48 příměstských táborů. A pro děti jsme na letošní léto připravili jeden speciální úkol. Na pohled měly nakreslit, co se jim v průběhu tábora líbilo, co by doporučily dalším dětem a rodinám s dětmi k návštěvě. Pohledy nám pak poslaly a sešlo se jich opravdu hodně, několik stovek. Na základě tipů dětí jsme vytvořili Výletovník neboli tipy na výlety od dětí pro děti.

A vy se do Výletovníku můžete začíst na tomto odkaze: Výletovník

Pokud byste chtěli Výletovník vytisknutý, můžete se pro něj od čtvrtka 8.12. stavit v infocentrech v Náchodě, Hronově a Polici nad Metují. Anebo zavítejte k nám do kanceláře MAS Stolové hory ve Velkém Poříčí, najdete nás ve druhém patře budovy obecního úřadu na náměstí. Výletovník je díky  projektu Příměstské tábory v regionu Náchodska pro všechny zájemce zdarma. A máme pro vás jedno malé překvapení, tištěný Výletovník má na posledních dvou stranách bonus. Prozradíme jediné; děti si mohou připravit tužky a nůžky. A vy můžete zajít nakoupit známku.

Děkujeme všem, kteří příměstské tábory organizovali. I díky nim jsme mohli připravit Výletovník, který má za cíl nejen děti, ale i rodiče inspirovat k výletům, které by je třeba vůbec nenapadly.


Zajímá vás, jak příměstské tábory probíhaly?