Akce pro partnery

Jako MAS Stolové hory jsme členem Krajské sítě místních akčních skupin i Národní sítě místních akčních skupin a ve spolupráci s nimi nebo pro ně pořádáme různé akce. Krajská síť místních akčních skupin se setkává zhruba 6x do roka a toto setkání vždy pořádá jedna z MAS. Občas tedy podobné setkání pořádáme i my. Dále pořádáme různé akce pro různorodé organizace snažící se o rozvoj venkovských regionů – jako příklad může sloužit LeaderFEST, o kterém se na odkaze níž můžete dočíst více.

Jednou za rok také pořádáme Snídani pro zástupce obcí, abychom jim jednak jako členům MAS, ale také jako častým žadatelům představili aktuální nebo budoucí výzvy a další aktivity MAS, do kterých se případně mohou jednotlivé obce zapojit.

Setkání krajské sítě MAS
Snídaně pro zástupce obcí