Farmářské filmové léto

Člen rady MAS Stolové hory Tomáš Ekrt pořádá od roku 2018 na farmě Bílý dvůr v Bělém akci Farmářské filmové léto. Výtěžek z dobrovolného vstupného je každý rok věnován na dobročinné účely jedné konkrétní organizaci, která se však každý rok mění.

Farmářské filmové léto 2019

2. ročník Farmářského filmového léta se uskutečnil od čtvrtka 12. 9. do soboty 14. 9. 2019 opět na farmě Bílý Dvůr v Bělém. Výtěžek z dobrovolného vstupného byl tentokrát věnován organizaci Popálky o. p. s., která pomáhá popáleným dětem a jejich rodinným příslušníkům.  MAS akci jednak propagovala, ale také ve spolupráci s členkami skupiny pro matematickou gramotnost (součást MAP) zorganizovala čtvrteční vzdělávací program pro děti i dospělé.

Letáček akce ZDE.

Farmářské filmové léto 2018

Od čtvrtka 19.7. do neděle 22.7. 2018 se každý den po setmění promítaly na farmě Bílý dvůr v Bělém filmy v rámci akce Farmářské filmové léto. Výtěžek z dobrovolného vstupného byl věnován na Konto bariéry. MAS akci podpořila propagací akce, zapůjčením stanu a na jeden podvečer připravila zábavně vzdělávací program pro děti. Samozřejmostí byly připravené odměny pro děti.
Letáček akce ZDE.

Nejen o Farmářském filmovém létě se můžete dočist v našem zpravodaji Stolovky.