Předchozí složení rady

Členy rady od 6. 12. 2018:

1. město Police nad Metují, zastoupené Mgr. Jiřím Škopem (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodářský rozvoj)
  2. Mgr. Josef Thér (soukormý sektor, zájmová skupina Cestovní ruch a poskytování služeb)
  3. město Náchod, zastoupené Ing. Pavlou Maršíkovou (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodářský rozvoj)
  4. obec Žďár nad Metují, zastoupená Pavlem Šubířem (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  5. ZD Ostaš Žďár nad Metují, zastoupené Ing. Jaroslavem Ládem (soukromý sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)
  6. BKL Machov, zastoupení Stanislavem Jiráskem (soukromý sektor. zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  7. Tomáš Ekrt (soukromý sektor, zájmová skupina Cestovní ruch a poskytování služeb)
  8. Spartak Police nad Metují, zastoupený Petrem Rutarem (soukromý sektor, zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  9. Václav Vítek (soukromý sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)

Členové rady od 7. 8. 2018

• město Police nad Metují, zastoupené Mgr. Jiřím Škopem (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodářský rozvoj)
  • město Hronov, zastoupené Mgr. Josefem Thérem (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • město Náchod, zastoupené Ing. Pavlou Maršíkovou (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodářský rozvoj)
  • obec Žďár nad Metují, zastoupená Pavlem Šubířem (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • ZD Ostaš Žďár nad Metují, zastoupené Ing. Jaroslavem Ládem (soukromý sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)
  • BKL Machov, zastoupení Stanislavem Jiráskem (soukromý sektor. zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  • Tomáš Ekrt (soukromý sektor, zájmová skupina Cestovní ruch a poskytování služeb)
  • Spartak Police nad Metují, zastoupený Petrem Rutarem (soukromý sektor, zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  • Václav Vítek (soukromý sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)

Členové rady od 28. 3. 2017

• Družstvo vlastníků Police nad Metují, zastoupené Petrem Šrámkem (soukromý sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)

Členové rady od 17. 9. 2015

• město Náchod, zastoupené Pavlem Šubertem (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodářský rozvoj)
  • Aeroklub Hronov, zastoupený Petrem Jiráskem (soukromý sektor, zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  • BKL Machov, zastoupený Stanislavem Jiráskem (soukromý sektor. zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  • TS-20 Pláň, zastoupený Richardem Štěpánkem (soukromý sektor, zájmová skupina Přírodní a kulturní dědictví v regionu)

Členové výkonného výboru od 3. 12. 2014

• město Náchod, zastoupené Tomášem Šubertem (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodářský rozvoj)
  • Obec Suchý Důl, zastoupená Vítězslavem Vítkem (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • SN tech, zastoupený Stanislavem Jiráskem (soukromý sektor. zájmová skupina Aktivní život v regionu)

Členové programového výboru od 13. 9. 2012

• Farma Dostálová Marie, zastoupená Josefem Dostálem (soukromý sektor, zájmová skupina Cestovní ruch a poskytování služeb)
  • DSO Lesy Policka, zastoupený Lubošem Binarem (soukromý sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)