Předchozí složení hodnotitelské komise

Složení hodnotitelské komise od 30. 6. 2020

• městys Velké Poříčí, zastoupený Natašou Šancovou (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodřáský rozvoj)
  • DSO Lesy Policka, zastoupený Lubošem Binarem (veřejný sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)
  • Oblastní charita Náchod, zastoupená Markem Špeldou (soukromý sektor, zájmová skupina Cestovní ruch a poskytování služeb)
  • SDH Bukovice, zastoupený Vladislavem Partelem (soukromý sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • SDH Žďár nad Metují, zastoupený Martinem Zemanem (soukromý sektor, zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  • Michal Bureš (soukromý sektor, zájmová skupina Přírodní a kulturní dědictví regionu)
  • Jan Špaček (nečlen MAS, soukromý sektor, zájmová skupina Přírodní a kulturní dědictví regionu)

Složení hodnotitelské komise od 12. 6. 2019

• městys Velké Poříčí, zastoupený Natašou Šancovou (veřejný sektor, zájmová skupina Hospodřáský rozvoj)
  • městys Machov, zastoupený Stanislavem Jiráskem, ml. (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • DSO Lesy Policka, zastoupený Lubošem Binarem (veřejný sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)
  • Oblastní charita Náchod, zastoupená Markem Špeldou (soukromý sektor, zájmová skupina Cestovní ruch a poskytování služeb)
  • SDH Bukovice, zastoupený Vladislavem Partelem (soukromý sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • SDH Žďár nad Metují, zastoupený Martinem Zemanem (soukromý sektor, zájmová skupina Aktivní život v regionu)
  • Michal Bureš (soukromý sektor, zájmová skupina Přírodní a kulturní dědictví regionu)

Složení hodnotitelské komise od 20. 6. 2018

• Arne Šubrt (soukromý sektor, zájmová skupina Přírodní a kulturní dědictví v regionu)
  • Petr Málek (soukromý sektor, zájmová skupina Přírodní a kulturní dědictví v regionu)

Složení hodnotitelské komise od 28. 3. 2017

• SDH Suchý Důl, zastoupený Tomášem Vítkem, (soukromý sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)

Složení hodnotitelské komise od 17. 9. 2015

Složení hodnotitelské komise od 3. 12. 2014

• Společnost pro rozvoj Pěkova a Honů, zastoupená Danielem Denygrem (soukromý sektor, zájmová skupina Přírodní a kulturní dědictví regionu)
  • městys Machov, zastoupený Jiřím Krtičkou (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)

Složení výběrové komise od 13. 9. 2012

• město Hronov, zastoupené Mgr. Josefem Thérem (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • obec Žďár nad Metují, zastoupená Pavlem Šubířem (veřejný sektor, zájmová skupina Rozvoj obcí)
  • ZD Ostaš Žďár nad Metují, zastoupené Ing. Jaroslavem Ládem (soukromý sektor, zájmová skupina Zemědělská krajina, lesy a venkov)