Hora

Hledáme 2v1: učetní a finanční manažer/ka

Do týmu MAS Stolové hory hledáme zkušenou/zkušeného finanční manažerku/manažera, který ale ovládá účetnictví. Zároveň by jí/mu také nemělo být cizí řízení několika projektů, vyúčtování dotací a komunikace s úřady. Zvládne tvořit cash flow a baví ho pracovat v neziskovém sektoru. Jsme spolek, který působí v regionu a funguje v různých oblastech jako je vzdělávání, sociální oblast, dotační podpora nebo nově také komunitní energetika.

Ke konci roku kancelář opustí kolegyně Lada, která se v důchodu již nechce věnovat tabulkám a číslům. Ráda by však předávala celou agendu postupně, což může klidně trvat i do prvního čtvrtletí roku 2024. A vzhledem k tomu, že preferujeme klidnější a pohodovou předávku, tak oceníme Váš nástup již na podzim. Přesný termín Vašeho začátku u nás záleží na společné domluvě.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v kanceláři ve Velkém Poříčí. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, pracovní notebook a mobilní telefon.

V případě zájmu nebo doplnění podrobnějších informací kontaktujte Pavla Rejchrta: tel.: +420 775 044 622, e-mail: rejchrt@mas-stolovehory.cz